Teklif Al, Biz Sizi Arayalım.

Video ÇekimiTanıtım FilmiReklam FilmiDrone Çekimi

Neler Yapıyoruz ?

2019’da internetteki içeriğin %80’ini video içerik oluşturacak. Hikayelerini videoyla anlatmayan markaların yok olmaya mahkum olduğu dijital pazarlama dünyasında video projelerinizi emin ellere bırakın.

Şirketinize değerini ortaya çıkarıp o değere değer katacak herhangi bir hikayeniz varsa, size özel konsept içerik ve senaryoyla hikayenizi bir adım öne çıkartıp tanıtım filminizin çekimini yapıyoruz.

Leblon Films olarak reklam filminizi en uygun bütçe ile tamamlar, yerinde ve zamanında yayınlanmasını sağlıyoruz.
Tüm yayın mecraları için tasarlanmış reklam filmlerini sizin için görsel bir şölene çeviriyoruz.

İHA 0 ve İHA 1 pilotlarımız ile Türkiye genelinde SHT-İHA talimatına uygun olarak profesyonel drone ile havadan görüntüleme hizmeti vermekteyiz.

Siz de Leblon Films’in hazırladığı Etkinlik Filmlerini YouTube, Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarında yayınlayarak firmanızın dijital ve sosyal medyadaki varlığına güç katabilir, markanızın imajını maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Canlı yayını drone veya diğer ekipmanlar ile internet veya televizyon mecrası üzerinden bir şirketi, projeyi, cerrahi operasyonları, etkinliği, spor organizasyonunu, kampanyayı, semineri veya buna benzer içerikleri, takipçilerinizle canlı olarak paylaşabilmenizi sağlar.