Bir fikir, her şeyi değiştirebilir!

Farklı markalarla yaptığımız video çalışmalarını her zaman ihtiyaçlara göre şekillendirerek dikkat çekmesini sağlıyoruz. Farklı mecraların dinamikleri ile doğru anlatım biçimini bir araya getirerek en etkili yöntemi seçiyoruz.

İstanbul merkezli ekibimiz ile dilediğiniz her konuda iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

2019’da internetteki içeriğin %80’ini video içerik oluşturacak. Hikayelerini videoyla anlatmayan markaların yok olmaya mahkum olduğu dijital pazarlama dünyasında video projelerinizi emin ellere bırakın.

Şirketinize değerini ortaya çıkarıp o değere değer katacak herhangi bir hikayeniz varsa, size özel konsept içerik ve senaryoyla hikayenizi bir adım öne çıkartıp tanıtım filminizin çekimini yapıyoruz.

Leblon Films olarak reklam filminizi en uygun bütçe ile tamamlar, yerinde ve zamanında yayınlanmasını sağlıyoruz.
Tüm yayın mecraları için tasarlanmış reklam filmlerini sizin için görsel bir şölene çeviriyoruz.

İHA 0 ve İHA 1 pilotlarımız ile Türkiye genelinde SHT-İHA talimatına uygun olarak profesyonel drone ile havadan görüntüleme hizmeti vermekteyiz.

Siz de Leblon Films’in hazırladığı Etkinlik Filmlerini YouTube, Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanallarında yayınlayarak firmanızın dijital ve sosyal medyadaki varlığına güç katabilir, markanızın imajını maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Canlı yayını drone veya diğer ekipmanlar ile internet veya televizyon mecrası üzerinden bir şirketi, projeyi, cerrahi operasyonları, etkinliği, spor organizasyonunu, kampanyayı, semineri veya buna benzer içerikleri, takipçilerinizle canlı olarak paylaşabilmenizi sağlar.

İletişim

Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Drone Çekimi konusunda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Cevizlik Mah. Karaca İş Merkezi / BAKIRKÖY
Navigasyon

Telefon

0212 909 22 89

E-Mail

info@leblonfilms.com

Projeniz Hakkında Konuşalım

Sizden biraz bilgi aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak tartışmak için bir zaman ayarlayacağız.